Duben 2017

I feel fantastic

17. dubna 2017 v 13:49 | Briana Mercury |  Creepypasta

Toto je tzv. Tara the Android. Její tvůrce je John Bergeron. Žádný oficiální příběh k tomuto není, ale říká se, že byla vytvořena, aby zpívala. Johnův plán pravděpodobně selhal, protože se tomu jejímu zpěvu nedá říkat zpěv. Já bych to nazvala nějakým nadpozemským skřekem. Existují dvě teorie o tomto a tady jsou:

První z nich je o tom, že Tara byla původně zpívací robot, ale jak jejich plán selhal, zavraždila svého tvůrce a ted' je na svobodě a bloudí někde po světě. To se mi zdá jako nesmysl, protože by si toho snad někdo musel všimnout ne? Snad nikdo, kdo by si všiml, že to je robot, by ho dále nenechal pobíhat po světě. A navíc je nemožné, aby robot, který dokáže hýbat jen ústy, hlavou a rukama někoho zabil. I kdyby mohl chodil, tak nedokáže vivinout takovou sílu, aby to zabilo člověka.

Druhou teorií je ta, že když jim selhal plán, John se stal sériovým vrahem. Prý Taru oblékal do oblečení svých oětí a v tom oblečení je pak fotil a natáčel. Ke konci videa je i záběr na nějakou zahradu nabo les, kde prý zakopal své oběti. Říká se, že měl jen dvě oběti. Tahle teorie je podle mě pravdivější, než ta první. John měl i svou stránku, kde přidával ty fotky a videa, ale tato stránka už dost dlouhou dobu není aktivní a už možná ani neexistuje.

Modrá Velryba alias Blue Whale

14. dubna 2017 v 20:56 | Briana Mercury


V posledních pár dnech je to asi nejprobíranější téma v televizi i na sociálních sítích. Na celém světě asi neexistuje nikdo, kdo by o tom neslyšel. O co se jedná?

Jedná se o interaktivní hru, ve které je cílem hry sebevražda. Kvůli této hře svůj život ukončilo už nespočet lidí a jedním z nich byl i Denis ze Slovenska. K této hře se uchylují především teenageři. Někteří to dělají kvůli svým problémům, ale většina to dělá z nudy.

Hra spočívá v tom, že přidáte na jakoukoliv sociální sít' něco s hashtagem #chcihrat a potom si vás najde tzv. kurátor, který vám každý den zadá jeden úkol. Jakmile přestanete plnit úkoly, tak nastane problém. Kurátor vám začne vyhrožovat, že ublíží vaší rodině, pošle vám vaši adresu a fotku domu z venku. Doteď' se neví, jestli by něčeho takového byli ti kurátoři schopni, ale být vámi, nezkoušela bych to.

A pro zajímavost vám tu napíšu pár úkolů:
3. Pořež se podél žil na ruce, ale ne příliš hluboko a jen tři řezy, pošli fotku kurátorovi.
10. Vzbuď' se ve 4:20 a jdi na střechu. (čím vyšší, tím lepší)
14. Pořež si ret.
15. Píchej do své ruky špendlíkem.
18. Stůj na kraji mostu.
19. Vylez na jeřáb nebo se o to aspoň pokus.
50. Skoč z vysoké budovy, vezmi si život.

Lidé, co se toho účastní, si myslí bůhví jací nejsou borci, ale ubližují tím svým rodinám, takže pokud někoho ve svém okolí znáte, kdo do toho je zapojený, nahlašte to na policii, řekněte to dospělé osobě a hlavně mu nedovolte si vzít život! I kdyby vám to nabízel váš nejlepší kamarád, dejte od toho ruce pryč. Za to nebezpečí vám to nestojí. Život je dar, tak si ho važte!