I feel fantastic

17. dubna 2017 v 13:49 | Briana Mercury |  Creepypasta

Toto je tzv. Tara the Android. Její tvůrce je John Bergeron. Žádný oficiální příběh k tomuto není, ale říká se, že byla vytvořena, aby zpívala. Johnův plán pravděpodobně selhal, protože se tomu jejímu zpěvu nedá říkat zpěv. Já bych to nazvala nějakým nadpozemským skřekem. Existují dvě teorie o tomto a tady jsou:

První z nich je o tom, že Tara byla původně zpívací robot, ale jak jejich plán selhal, zavraždila svého tvůrce a ted' je na svobodě a bloudí někde po světě. To se mi zdá jako nesmysl, protože by si toho snad někdo musel všimnout ne? Snad nikdo, kdo by si všiml, že to je robot, by ho dále nenechal pobíhat po světě. A navíc je nemožné, aby robot, který dokáže hýbat jen ústy, hlavou a rukama někoho zabil. I kdyby mohl chodil, tak nedokáže vivinout takovou sílu, aby to zabilo člověka.

Druhou teorií je ta, že když jim selhal plán, John se stal sériovým vrahem. Prý Taru oblékal do oblečení svých oětí a v tom oblečení je pak fotil a natáčel. Ke konci videa je i záběr na nějakou zahradu nabo les, kde prý zakopal své oběti. Říká se, že měl jen dvě oběti. Tahle teorie je podle mě pravdivější, než ta první. John měl i svou stránku, kde přidával ty fotky a videa, ale tato stránka už dost dlouhou dobu není aktivní a už možná ani neexistuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama