Modrá Velryba alias Blue Whale

14. dubna 2017 v 20:56 | Briana Mercury


V posledních pár dnech je to asi nejprobíranější téma v televizi i na sociálních sítích. Na celém světě asi neexistuje nikdo, kdo by o tom neslyšel. O co se jedná?

Jedná se o interaktivní hru, ve které je cílem hry sebevražda. Kvůli této hře svůj život ukončilo už nespočet lidí a jedním z nich byl i Denis ze Slovenska. K této hře se uchylují především teenageři. Někteří to dělají kvůli svým problémům, ale většina to dělá z nudy.

Hra spočívá v tom, že přidáte na jakoukoliv sociální sít' něco s hashtagem #chcihrat a potom si vás najde tzv. kurátor, který vám každý den zadá jeden úkol. Jakmile přestanete plnit úkoly, tak nastane problém. Kurátor vám začne vyhrožovat, že ublíží vaší rodině, pošle vám vaši adresu a fotku domu z venku. Doteď' se neví, jestli by něčeho takového byli ti kurátoři schopni, ale být vámi, nezkoušela bych to.

A pro zajímavost vám tu napíšu pár úkolů:
3. Pořež se podél žil na ruce, ale ne příliš hluboko a jen tři řezy, pošli fotku kurátorovi.
10. Vzbuď' se ve 4:20 a jdi na střechu. (čím vyšší, tím lepší)
14. Pořež si ret.
15. Píchej do své ruky špendlíkem.
18. Stůj na kraji mostu.
19. Vylez na jeřáb nebo se o to aspoň pokus.
50. Skoč z vysoké budovy, vezmi si život.

Lidé, co se toho účastní, si myslí bůhví jací nejsou borci, ale ubližují tím svým rodinám, takže pokud někoho ve svém okolí znáte, kdo do toho je zapojený, nahlašte to na policii, řekněte to dospělé osobě a hlavně mu nedovolte si vzít život! I kdyby vám to nabízel váš nejlepší kamarád, dejte od toho ruce pryč. Za to nebezpečí vám to nestojí. Život je dar, tak si ho važte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vsechnokolemmne vsechnokolemmne | 14. dubna 2017 v 21:08 | Reagovat

Nechápu ty lidi co prostě nepřemýšlejí a rovnou to udělají. Ty lidi si prostě neřeknou mám to dělat nebo ne. Prostě jak to vidí někde že to další lidi hrajou, tak se přidají taky. Je více možností co dělat ale tahle možnost to není. Fakt nepochopím logiku dnešních lidí..

2 Bri Bri | 14. dubna 2017 v 21:13 | Reagovat

[1]: Nojo...V dnešním světě jsou lidi hlavně ovce. Udělá to jeden, tak to udělají další...Asi fakt jde ta generace do háje... Aspon, že my jsme normální.

3 vsechnokolemmne vsechnokolemmne | 14. dubna 2017 v 21:17 | Reagovat

Přesně tak. Ale to samý, souvisí s tou generací že dnešní děti mají drahý mobily je to větší než jejich ruka. Ale to jejich chovaní je neskutečný smradi malý, myslí si jak jsou drsný můžou všechno. No všechno ne. :D Asi jsem ti vymyslela další téma na další článek :D

4 Bri Bri | 14. dubna 2017 v 21:23 | Reagovat

[3]: No :D ale je to dobrý téma :D a hlavně, že i děcka na prvním stupni mají Iphone 7 a myslí, co nejsou :D Někteří rodiče by taky mohli být normální a nekupovat jim ty jejich Ajfouny :D Já na prvním stupni měla tlačítkovej Samsung :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama