From Justin To Beliebers *JUSTIN BIEBER*

30. září 2017 v 23:52 | Briana Mercury

Myslíte, že jsem se změnil, ale pravda je jiná.

Nezměnil jsem se, jen jsem dospěl. Vyrostl. Nemůžu být stále ten kluk, co zpívá před divadlem, aby jeho rodina měla na jídlo.

Zvenku jsem se změnil, ale jen vzhledově. Uvnitř jsem stále stejný. Pořád jsem ten skromný kluk, co před pár lety hrál na schodech.

I když teď vyprodávám stadióny, zůstávám skromný. To se nikdy nezmění. Pořád budu ten Justin, co miluje svoje beliebers a udělá pro ně cokoliv.

Možná jste si všimli, že už se nevěnuji fanouškům tak, jako dřív, ale nejde to. Někteří se ke mně chovají čím dál hůř a ubližují mi. Oni jsou ted důvod, proč, když usínám, tak brečím.

Moji beliebers se dělí na dvě skupiny. První je ta, že si neváží toho, že se mnou jsou, můžou se vyfotit, obejmout mě. Cokoliv. Oni mi radši zablokují cestu, abych se nemohl jít najíst.

Druhá skupina je ta, co mě v životě neviděla, ale mají mě rádi a respektují mě. Oni jsou důvod, proč se snažím mít dobrou náladu. Oni mi vždy vykouzlí úsměv na tváři. Oni jsou ti praví beliebers. Oni jsou ti, které miluji a nikdy je nechci ztratit.


Vždycky jste tu pro mě byli. I v těch nejhorších chvílích. Když mi umřela Avalanna, když jsem zkolaboval uprostřed koncertu. I když jsem zkoušel drogy. Vždycky jste stáli při mně a já budu stát při vás.

Kdybych mohl, tak bych s každým z vás strávil aspoň jedno odpoledne. Jenomže to nejde. Ale i tak se snažím všem beliebers plnit sny.

Pamatujete si, kolikrát jsem překvapil beliebers doma nebo i někde jinde? Nemusel jsem to dělat. Já to chtěl dělat. Chtěl jsem plnit sny ostatním, když se splnily i ty mé.

Nezáleží, kdy se ten sen splní, hlavní je, že se splní. Vždy se řiďte svým srdcem. Já to tak dělal a teď jsem na vrcholu.

Díky vám teď jsem, kde jsem. Bez vás bych byl nic. Nikdy by nevznikla naše velká rodina, ve které se všichni navzájem podporujeme. Miluju vás.

Never Say Never and Believe.

Váš Justin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama