Microphone *ADOMMY* 18+

28. září 2017 v 12:19 | Briana Mercury

"Já se jdu převléct a zbytek kapely vás tu zatím zabaví. Mám úplně mokrý tričko..." odkryl jsem si kousek břicha a pak odešel. Rád provokuju fanoušky. Oni jsou ze mě pak celí...rozpálení. A to mám rád. Miluju ty jejich pohledy, kterými mě přímo hltají.

Mikrofon jsem položil ve své šatně na stůl, kde si dělám make-up a jdu ke stojanům s oblečením, abych si mohl vybrat triko. Vyberu si jedno černobílé, co má na sobě pruhy jako zebra a obléknu si ho. Otočím se a leknu se Tommyho, který stojí za mnou, nebo spíš přede mnou.

"Tommy, co tady děláš?" okřiknu ho.

"Přišel jsem za tebou." přijde ke, mě, dá mi ruce na boky a políbí mě. Je o pár centimetrů nižší než já a tak si vždycky musí stoupnout na špičky, když mi chce dát pusu. To je u něho strašně roztomilé. A navíc vypadá jako koťátko. Roztomilé koťátko.

Polibky mu opětuju a přitáhnu si ho blíž. On si dá své ruce kolem mého krku a já mám své ruce v jeho krásných, blonďatých vlasech.

"Miluju tě, Tommy Joe." zašeptám mezi polibky. Naše polibky jsou čím dál vášnivější a já se přesunu k Tommyho krku, kde mu začnu vytvářet znaménka lásky. Věděl jsem, že se mu to líbilo, protože zaklonil hlavu a začal u toho vrnět jako kočka.

"Mhh Adame..." řekl mezi vzdychy.

"Ano?" políbil jsem ho a svlékl mu bundu.

"Taky tě miluju." řekl a vsunul své ruce pod moje tričko.

Znovu jsme se začali líbat, ale s větší vášní. Cítil jsem, že mi moje kalhoty začínají být těsné a nalepil jsem se ještě víc na Tommyho. Byl na tom podobně a já začal otírat svým rozkrokem o ten jeho. Začali jsme si vzdychat do polibků a já Tommymu začal zvedat tričko a při tom jsem mu hladil jeho vypracované svaly. Nakonec jsem mu ho sundal a svoje tričko jsem taky sundal. Začal jsem se věnovat jeho levé bradavce. Různě jsem ji okusoval, cucal a sál. Potom jsem to udělal i s druhou bradavkou.

Dělal jsem Tommymu jazykem mokrou cestičku až k pásku od kalhot. Rozepnul jsem mu pásek a sundal kalhoty. Znovu jsem začal jazykem putovat po jeho břiše a zasypával jsem ho tam polibky.

Najednou jsem Tommymu zajel prstama pod boxerky a stáhnul mu je. Zatím jsem po jeho penisu jen jezdil rukou, ale za chvilku jsem přidal i pusu s jazykem. Když jsem cítil, že už bude, přestal jsem. Tohle jsem udělal několikrát.

Tommy mi chtěl rozepnout pásek u kalhot, ale moc mu to nešlo, tak jsem si ho rozepl sám. Boty jsem si vyzul a svlékl jsem si kalhoty i s boxerkama.

"Opři se rukama o ten stůl a vystrč na mě tu svojí krásnou prdelku." poručil jsem Tommymu a on to udělal.
Políbil jsem ho a potom jsem naslinil dva svoje prsty a strčil jsem mu tam nejprve jeden a když byl dostatečně roztažený, tak i druhý. Nakonec jsem prsty vyndal a svůj penis jsem přiložil na jeho vchod.

"Notak, Adame, dělej." řekl Tommy a koukal se mi do očí.

Když to čekal nejmíň, vrazil jsem ho do něho a zavzdychal jsem.

"Oh, kurva, Tommy, to mi chybělo." řekl jsem mu mezi vzdychy. Začal jsem více narážet do jeho prostaty a on se pode mnou kroutil a vzdychal.

"Ještě chvíli a udělám se." řekl a začal vzdychat ještě víc. "Už taky budu..." řekl jsem.

Začal jsem mu ho Tommymu honit a víc jsem přirážel, aby jsme se udělali rychleji.

"Tommy, už jsem!" zařval jsem, když jsem se udělal, ale nepřestal jsem se v něm pohybovat, aby se udělal. "Už... Už taky Adame!" zakřičel a vystříkal se na stůl.

Chvíli jsme oddychovali a potom jsme se začali oblékat. Tommy byl v tom oblékání pomalejší než já, tak jsem mu podal jeho tričko, aby ho nemusel hledat.

"Mám to utřít?" zeptal se Tommy a rukou ukázal na jeho sperma, které bylo pořád na stole.

"Nemusíš, já to pak utřu." řeknu, popadnu mikrofon a jdu pomalu na pódium. Tommy mě rychle dožene a když tam přijdeme, všichni řvou adommy.

"Co je, lidi?" zeptám se a přijde k nám Ashley.

"Všichni vás slyšeli. Asi jsi nevypl mikrofon Adame." řekne se smíchem. Nechápu, co je na tom vtipného.

"No do prdele." řekneme s Tommym najednou.

Chytnu Tommyho za boky a políbím ho. "Adommy!" zařvu a dám Tommymu ruku kolem ramen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama