Temné dny minulosti

26. září 2017 v 17:29 | Briana Mercury
Pár takových dnu máme všichni, ale je jen na nás, jestli se rozhodneme s tím něco dělat nebo to nechat tak.


Viník těhle dnů může být kdokoli nebo cokoli: rodiče, kamarádi, partner, špatná známka...

U mně byli viníci vždycky rodiče. Když jsem chtěla dělat něco, co by mě bavilo, nemohla jsem. A když jsem nechtěla dělat to, co řekli oni, musela jsem, protože by mi byli schopni něco udělat. Dřív jsem se jim podřizovala, ale nakonec jsem jim řekla ne. Nechci si od nich nechat kálet na hlavu a chci dělat to, co mě baví. Nechci zemřít s tím, že jsem celý život dělala to, co mě nebaví.

Možná rodiče zklamu tím, že nebudu jejich dokonalá holčička, co poslechne na slovo, ale to mě nebaví. Chci mít taky nějakou volnost a ne pořád poslouchat jako pes. Vždycky jsem byla trochu jiná než ostatní. Ostatní byli rádi, když s nimi šli rodiče, ale já chtěla jít sama. Věděla jsem už v té době, že to bude pro mně nejlepší.

Rodiče si vždy mysleli, že dělají pro mě jen to nejlepší, ale opak byl pravdou. Bylo to to nejhorší co mi mohli udělat. Oni moc dobře věděli, že mám nějaké své sny a snažili se mi je zničit. Párkrát se jim to podařilo, ale já jsem se nakonec rozhodla, že jim nebudu říkat radši nic a že se to pokusím dokázat sama bez toho, aniž by mi to někdo mohl zničit.

Když vám někdo bude říkat, že to nedáte, otočte se k nim zády a zkuste to dát. Je možné, že to nedáte, ale aspon jste se o to pokusili. A hlavně si nikdy od nikoho nenechte zničit své sny a dělejte co vás baví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hrachajdice hrachajdice | Web | 28. září 2017 v 19:03 | Reagovat

Přesně tak, nenechat se odradit od svých snů

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama